Pełnoletnie XVIII Targi Chodzieskie

DSC_02351 czerwca Senator wziął udział w uroczystym otwarciu XVIII już Targów Chodzieskich, podczas których swoją ofertę prezentowały firmy, instytucje i organizacje działające na lokalnym terenie, którą swoją ofertę kierują do mieszkańców Chodzieży oraz okolicznych gmin. Targi swoją obecnością zaszczycili min. Poseł Maria Janyska a także Marszałek Województwa Wielkopolskiego Tomasz Bugajski. Impreza była i jest świętem całej społeczności lokalnej. Przewidziano wiele atrakcji dla dzieci, które w tym dniu obchodziły swoje międzynarodowe święto.

W ocenie Senatora Mieczysława Augustyna takie imprezy pozwalają, mimo spowolnienia gospodarczego, z większym optymizmem patrzeć w przyszłość. Po ilości stoisk, frekwencji publiczności, która nie zrażona padającym deszczem przybyła nad chodzieskie jezioro widać, że przedsiębiorczość w Chodzieży stoi na naprawdę wysokim poziomie a lokalni przedsiębiorcy mogą pochwalić się dobrymi wynikami, bogatą ofertą oraz cenionymi przez klientów produktami.

Targom towarzyszyło wiele zabaw i atrakcji jak choćby koncerty, loterie a także eliminacje Motorowodnych Mistrzostw Świata i pokazy kaskaderskie.